Podwykonawcy

Węzeł Bieruń (z węzłem) – węzeł Oświęcim (bez węzła) wraz z obwodnicą Bierunia


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gov.pl/web/gddkia/dla-wykonawcy-i-podwykonawcow

USŁUGODAWCY
L.p. Nazwa podmiotu Adres Ogólny opis zakresu prac i / lub robót Podmiot
1 Complex Projekt Sp. z o.o.
Biuro Projektowo – Konsultingowe
ul. Ligocka nr 103, lok 8
40-568 Katowice
Usługi Projektowe Usługodawca
2 Remea Sp. z o.o. ul. Powąskowska 44c
01-797 Warszawa
Usługa geologiczna w ramach
wykonania dokumentacji projektowej
Dalszy Usługodawca
firmy Complex Projekt Sp. z o.o.
Biuro Projektowo – Konsultingowe
3 MGGP S.A. ul. Kaczkowskiego 6
33-100 Tarnów
Usługa geodezyjna w ramach
wykonania dokumentacji projektowej
Dalszy Usługodawca
firmy Complex Projekt Sp. z o.o.
Biuro Projektowo – Konsultingowe
4 Przedsiębiorstwo
Innowacyjno-Wdrożeniowe
Górnictwa Gwarek Sp. z o.o.
ul. Prymasa Wyszyńskiego 11
44-100 Gliwice
Wykonanie ekspertyzy w zakresie uskoków występujących na budowie, Odcinek I/A węzeł „Bieruń” (z węzłem) – węzeł „Oświęcim (bez węzła) wraz z obwodnicą Bierunia Dalszy Usługodawca
firmy Complex Projekt Sp. z o.o.
Biuro Projektowo – Konsultingowe
5 Fundacja
Nauka i Tradycje Górnicze
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
Opracowanie ekspertyzy
górniczo-geologicznej
Usługodawca
6 SICURO Sp. z o.o. ul. Zielona nr 312
42-350 Koziegłowy
Usługi ochrony powierzonego mienia Usługodawca
7 Ka-Ro Sp. z o.o. ul. Myśliborska nr 98E
lok. 149
03-185 Warszawa
Usługi geodezyjne Usługodawca
8 PUH „Dikar” ul. Okrzei 2
84-360 Łeba
Usługi saperskie Usługodawca
9 Mateusz Szubiński ul. Żółkiewskiego 27
43-100 Tychy
Nadzór archeologiczny Usługodawca
10 Mateusz Szubiński ul. Żółkiewskiego 27
43-100 Tychy
Inwentaryzacja budynków Usługodawca
11 TRANSKAM Kamil Stopka ul. Wolności 112
34-220 Maków Podhalański
Usługa transportowa Usługodawca
12 4ECO Marcin Winkler ul. Pawła Stalmacha 32
44-310 Radlin
Pełnienie nadzoru przyrodniczego Usługodawca
13 Firma Usługowo-Handlowa Fabex Fabian Czapla Grabowa, ul. Topolowa 12
42-450 Łazy
Usługa transportowa Usługodawca
14 Szczepański Arnold Usługi Transportowe Kraj i Zagranica ul. Jabłoniowa 6
43-450 Ustroń
Usługa transportowa Usługodawca
15 Firma Usługowo-Handlowa Jurek Sławomir "Amitrans" Jachówka 220
31-211 Budzów
Usługa transportowa Usługodawca


PODWYKONAWCY
L.p. Nazwa podmiotu Adres Ogólny opis zakresu prac i / lub robót Podmiot
1 Firma Usługowo-Handlowa EJLOT_EXPERT Lucjan Myrlak,
Jacek Brzozowski s.c
ul. Chopina 94
43-600 Jaworzno
Rozbiórka obiektów kubaturowych Podwykonawca


DOSTAWCY
L.p. Nazwa podmiotu Adres Ogólny opis zakresu prac i / lub robót Podmiot
1 Sylwester Synczek ul. Zarzyny 74A
43-155 Bieruń
Najem pod zaplecze budowy Dostawca
2 Marta Sułek „Nova”
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
ul. Ks. Radziejewskiego 16
43-100 Tychy
Najem budynku Dostawca
3 „Mega” – Niezgoda i Sulik Spółka Jawna ul. Akrobatów Lotniczych nr 22
44-100 Gliwice
Sprzedaż i dostawy oleju napędowego Dostawca
4 TMM STONE Sp. z o.o. ul. Johana Baildona 22a lok. 32
40-115 Katowice
Dostawa kruszywa Dostawca